Serwis i naprawa klimatyzacji

W Wiking Serwis w Otrębusach pod Warszawą oferujemy kompleksowe usługi związane z serwisem i naprawą układu klimatyzacji. W dzisiejszych czasach klimatyzacja samochodowa jest standardowym elementem wyposażenia, która zapewnia wysoki komfort podróży. Nasz niezależny serwis Volvo oferuje szerokie pasmo usług związane z naprawą klimatyzacji samochodowej, wśród którego znajdziesz:

– napełnianie klimatyzacji czynnikiem dedykowanym przez producenta

– odgrzybianie klimatyzacji, które skutecznie udrażnia kanały powietrzne w Twoim Volvo

– sprawdzanie szczelności przewodów eliminując tym samym uciekanie czynnika chłodzącego

– regenerację i wymianę sprężarki klimatyzacji oraz innych podzespołów tworzących układ

– ozonowanie, które neutralizuje przykre zapachy wydobywające się z kanałów powietrznych

 

Oferujemy serwis przy każdym rodzaju klimatyzacji – zarówno przy manualnej, jak i automatycznej klimatyzacji znajdującej się w Twoim Volvo.

Dlaczego warto zadbać o układ klimatyzacji w swoim Volvo?

Regularny serwis klimatyzacji samochodowej ma na celu zapewnić sprawność układu, jak również zadbać o zdrowie użytkowników. Brak systematycznego serwisu może poważnie odbijać się na naszym zdrowiu – w układzie wentylacyjnym istnieje ryzyko tworzenia się mikroorganizmów, grzybów oraz innych wrogich drobnoustrojów. W ten sposób do wnętrza auta przedostaje się przykry i intensywny zapach, który ma negatywny wpływ na nasze drogi oddechowe – jest to w szczególności niebezpieczne dla osób borykających się z chorobami dróg oddechowych. Według ekspertów zaleca się by minimum raz w roku dokonać szczegółowej inspekcji układu klimatyzacji samochodowej wraz z udrożnieniem kanałów wentylacyjnych, który eliminuje powstawanie bakterii. Oprócz serwisu klimatyzacji warto też zwrócić uwagę na cykliczną wymianę filtrów – w tym także kabinowych, które zatrzymują przedostawanie się do wnętrza samochodu różnych pyłów oraz innych substancji.

Przegląd klimatyzacji w każdym Volvo

Doświadczenie naszych ekspertów, którzy korzystają z najnowszych narzędzi pozwala na skuteczne usunięcie usterki jak również okresowe przeglądy systemu klimatyzacji w każdym modelu Volvo. Zachowując najwyższą staranność, oferujemy usługi na poziomie świadczonym przez ASO Volvo. Nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązanie i części zalecane do danego modelu bezpośrednio przez producenta. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twoje auto spoczywa w rękach profesjonalistów, którzy gwarantują kompleksowość usług i satysfakcję płynącą z wzajemnej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezależnego serwisu Volvo w Otrębusach – zarówno klientów indywidualnych, jak również biznesowych. W ramach naszej współpracy zajmiemy się kompleksowym serwisem pojazdów flotowych zapewniając doskonały stan techniczny i komfort użytkowania.

Nasz serwis Volvo świadczy także kompleksowe usługi związane z mechaniką samochodową oraz serwisem elektrycznym, dzięki czemu korzystając z wiedzy naszej załogi w mgnieniu oka przywrócisz swój samochód do dawnej świetności. Specjalizujemy się w każdym modelu Volvo, dzięki czemu zwrócimy uwagę na typowe usterki dla danej serii aut zapewniając skuteczny i szybki serwis.