O nas

Niezależny Serwis Volvo

Jako Wiking Serwis prowadzimy działalność już od wielu lat, zwracając uwagę na potrzeby naszych klientów. W trosce o najwyższą jakość usług nieodbiegającą poziomem od tych świadczonych w ASO, działamy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, które przekładają się na satysfakcję i wysoki poziom napraw samochodowych. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by Twoje Volvo pozostało w pełni bezpieczne i niezawodne. Nasi doświadczeni eksperci, bazując na swojej wiedzy oraz profesjonalnych narzędziach pomiarowych, skutecznie zdiagnozują daną usterkę i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie.

Serwis samochodowy z doświadczeniem

Cenimy sobie Twój komfort i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy usługi serwisu samochodowego o najwyższym poziomie. Nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników oraz modernizujemy stanowiska pracy, wyposażając je w niezbędny sprzęt, przez co zawsze masz pewność, że Twoje Volvo spoczywa w rękach profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy. Wieloletnia działalność Wiking Serwis pozwala również na serwis nowych oraz nieco starszych pojazdów, które wymagają dodatkowych inspekcji – zwrócimy uwagę na każdy element i skutecznie wyeliminujemy usterkę zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Oferta B2B

Zapraszamy także do współpracy klientów biznesowych, którzy dysponują swoją flotą – dzięki naszemu wsparciu serwisowemu zyskają Państwo pewność, że Wasi pracownicy poruszają się bezpiecznymi samochodami. W ten sposób zyskujesz komfort i przejrzystość usług bez obaw o stan techniczny firmowych pojazdów.

 

Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje Volvo jest zaufanym partnerem w każdej podróży.

Wybierając Wiking Serwis zyskujesz:

atrakcyjne ceny przeglądów okresowych

szybki czas trwania usługi

kompleksowość zleconych napraw samochodów, w tym serwis mechaniczny i elektroniczny

usługę door to door, dzięki której odbierzemy i dostarczymy Twoje Volvo pod wskazany adres

samochód zastępczy na czas trwania usługi

najwyższą jakość popartą wieloletnim doświadczeniem naszych fachowców, których działania przebiegają zgodnie z procesami technologicznymi stosowanymi w ASO

solidnego partnera, który zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, a także pracowników

Umów się na wizytę

Każdy klient korzystający z usług naszego warsztatu samochodowego może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, dzięki któremu zyskuje pełny wgląd i możliwość decydowania o swoim samochodzie. Dodatkowo w trosce o Twój komfort zachęcamy do skorzystania z klimatyzowanych samochodów zastępczych, które umożliwią swobodną komunikację w czasie, gdy Twoje Volvo przebywa w naszym serwisie.

Poznaj aktualne promocje

Zaufaj sprawdzonej marce Wiking Serwis,
która kompleksowo zadba o Twoje Volvo.