Przeglądy okresowe

W Wiking Serwis zależy nam, by nasi klienci poruszali się w pełni bezpiecznymi i sprawnymi samochodami. W tym celu oferujemy zarówno usługę przeglądów okresowych, jak i szeroki pakiet korzyści, który sprawi, że nasi klienci przez długi czas mogą cieszyć się komfortem płynącym z użytkowania Twojego auta.

Przegląd techniczny Twojego Volvo jest niezwykle ważną czynnością, dzięki której zyskasz pewność, że Twój samochód jest zawsze gotowy do podróży. Nasi doświadczeni i przeszkoleni pracownicy zwrócą uwagę na każdy element samochodu i doradzą najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. Wieloletnia działalność naszego serwisu samochodowego sprawia, że skutecznie zdiagnozujemy i naprawimy każdą usterkę zarówno w nowszych, jak i nieco starszych samochodach Volvo. Wyróżnia nas otwartość i zrozumienie potrzeb klientów, dzięki czemu dysponując i korzystając z najnowszych rozwiązań technicznych nasze usługi serwisowe pozostają na najwyższym poziomie dostępnym w ASO.

Komfortowy i kompleksowy przegląd techniczny

Chcąc zlecić przegląd okresowy samochodu zapraszamy do umówienia się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie – dzięki temu zyskasz komfort i pełny wgląd w wykonaną usługę. Przeprowadzanie przeglądów okresowych, oprócz wpływu na bezpieczeństwo, polepsza także kondycję samochodu, dzięki czemu nie straci on na swoich pierwotnych właściwościach. Regularne przeglądy sprawią, że Twoje Volvo pozostanie w świetnej kondycji przez długi czas. Dodatkowo, podczas każdej wizyty lub przeglądu w naszym warsztacie samochodowym dokonujemy szczegółowej inspekcji oświetlenia samochodu, grubości bieżnika oraz ciśnienia kół, sprawdzamy poziom płynów eksploatacyjnych, jak również zużycie podstawowych układów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Profesjonalny przegląd techniczny Volvo

Nasz serwis samochodowy spełnia najnowsze normy techniczne, które w połączeniu z najwyższej klasy narzędziami i profesjonalną kadrą zapewniają:

kompleksowe przeglądy okresowe dla każdego modelu Volvo

mechanikę samochodową oraz diagnostykę i naprawę układów elektronicznych

wymianę kół

serwis klimatyzacji

regenerację DPF

przegląd przedzakupowy