Serwis samochodowy Volvo

Dzięki korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych świadczymy kompleksowe usługi

Mechanika samochodowa

Jako niezależny serwis Volvo, posiadający wieloletnie doświadczenie we wszystkich modelach, oferujemy kompleksowy i rzetelny serwis mechaniczny, dzięki któremu Twoje auto będzie przygotowane do każdej podróży.

Przeglądy techniczne samochodów

Dbając o regularny serwis Volvo zyskujesz pewność i gwarancję jego niezawodności. Dzięki cyklicznej wymianie części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producenta, Twój samochód odwdzięczy się komfortem i wygodą płynącą z jego codziennego użytkowania. W naszym serwisie Volvo posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, by zadbać o Twój samochód.

Serwis i naprawa klimatyzacji

Chcąc cieszyć się chłodnym i zdrowym powietrzem pozbawionym zanieczyszczeń warto zadbać o układ klimatyzacji w swoim Volvo. W naszym serwisie oferujemy kompleksowe przeglądy układu klimatyzacji wraz z jego naprawą, dzięki czemu podróż w najbardziej upalne dni stanie się w pełni komfortowa.

Diagnostyka i elektronika

Oprócz obsługi mechanicznej zajmujemy się także szczegółową diagnostyką pojazdów, w tym także układem elektronicznym. Dzięki temu zlokalizujemy każdą usterkę układu elektronicznego, jak również zmienimy język zegarów.

Regeneracja filtrów DPF

Chcąc cieszyć się pełną sprawnością Twojego auta warto sprawdzić stan filtra DPF, dzięki któremu Twój samochód nie będzie zatruwał środowiska, a jego silnik pozostanie w pełni sprawny i nie straci na swoich osiągach.

Wymiana i serwis opon

W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne wraz z możliwością przechowania opon. Nasi doradcy zaproponują najlepsze ogumienie dedykowane przez producenta do Twojego Volvo.

Kontrola auta przed zakupem

Doświadczenie załogi Wiking Serwis pozwala zwrócić uwagę na wszelkie aspekty związane ze stanem technicznym samochodu – dzięki naszym oględzinom podejmiesz właściwą decyzję związaną z zakupem samochodu.

Geometria komputerowa

Korzystając z najnowszych maszyn zaplecze serwisowe naszego warsztatu samochodowego umożliwia wykonanie geometrii komputerowej dla każdego modelu Volvo.

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów sprawdzamy stan ciśnienia w oponach, poziom płynów eksploatacyjnych oraz stopień dokręcenia kół. Korzystając z usług Wiking Serwis masz pewność, że nad bezpieczeństwem Twojego auta czuwa doświadczony i profesjonalnie przygotowany zespół, który zwraca uwagę na każdy element samochodu.

Jako niezależny serwis samochodowy Volvo świadczymy szeroki zakres usług związanych z mechaniką pojazdową, diagnostyką i elektroniką aut marki Volvo. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Nasza wieloletnia działalność pozwoliła zdobyć cenne doświadczenie związane z obsługą i serwisem wielu modeli Volvo, które w połączeniu z w pełni wyposażonym zapleczem serwisowym pozwala zaoferować usługi na poziomie tych, które są oferowane w ASO.

Decydując się na nasze usługi zyskujesz:

szybką diagnozę usterki

krótki termin realizacji

atrakcyjne ceny

pełny wgląd w usługę oraz możliwość wyboru najkorzystniejszego rozwiązania

klimatyzowany samochód zastępczy, który zapewnia całkowitą mobilność w czasie, gdy Twój samochód przebywa w naszym serwisie

nasi konsultanci odbiorą i dostarczą Twój samochód pod wskazany adres

Dlaczego Wiking Serwis?

Wierzymy, że ciągły rozwój i oferowanie najlepszych rozwiązań jest kluczem do długotrwałej współpracy – zapraszamy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Świadczymy kompleksowe usługi związane z serwisowaniem floty samochodowej – w ten sposób zyskujesz komfort i satysfakcję płynącą ze współpracy z pewnym i zaufanym serwisem samochodowym, który zadba o bezawaryjność i bezpieczeństwo użytkowania aut firmowych.

Korzystając z usług sprawdzonego warsztatu samochodowego Volvo zyskujesz najwyższą gwarancję jakości i pewność, że Twój samochód jest całkowicie bezpieczny i gotowy do każdej podróży.

Od lat stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wysoki standard usług, dzięki temu przez lata działalności naszego niezależnego serwisu Volvo zaufały nam już setki klientów z Warszawy i okolic.