Kontrola auta przed zakupem

Przy zakupie nowego samochodu zawsze towarzyszy nam wiele emocji. Niestety czasami z pozoru piękne auto może wymagać sporego nakładu finansowego, by przywrócić je do pierwotnego blasku. W Wiking Serwis oferujemy kompleksowy przegląd przedzakupowy, który, skrupulatnie przeprowadzony pod okiem naszych doświadczonych doradców, pozwoli w szczegółowy sposób zapoznać się ze stanem technicznym nowego auta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kontrola auta przed kupnem jest jedną z kluczowych czynności w momencie oględzin samochodu. W wyniku emocji towarzyszących przy kupnie wymarzonego pojazdu łatwo zgubić rozsądek i dać się wykorzystać nieuczciwemu sprzedawcy. Walka o odzyskanie swoich praw jest bardzo długa i męcząca – warto więc zachować spokój ducha i wykonać kompleksowy przegląd przed zakupem. Wieloletnie doświadczenie związane z działalnością Wiking Serwis – niezależnego serwisu pojazdów marki Volvo – pozwala zwrócić uwagę na wszelkie elementy karoserii oraz podzespoły samochodu. Często przy przeprowadzaniu inspekcji stanu technicznego i wizualnego klient odkrywa historię powypadkową danego samochodu.

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej kontroli przed zakupem auta używanego?

Każdy, kto decyduje się na kupno samochodu z drugiej ręki, musi liczyć się z ewentualnym ryzykiem, które wiąże się z zakupem auta bez sprawdzenia jego historii i stanu technicznego. Osoby nie posiadające wiedzy z dziedziny motoryzacyjnej wolą oddać przyszły samochód w ręce specjalistów, którzy poinformują o ewentualnych usterkach i przybliżonej kwocie usunięcia awarii. Tego typu usługa daje zdecydowaną możliwość ewentualnej negocjacji ceny samochodu ze sprzedającym. Zakup sprawnego samochodu przekłada się na bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich, jak również innych użytkowników dróg – warto więc zadbać i mieć pewność, że poruszasz się sprawnym samochodem. Rzetelny przegląd samochodu jest najlepszym rozwiązaniem, który pozwoli zadecydować o kupnie Twojego nowego Volvo.

Co trzeba skontrolować w aucie przed zakupem

W skład oględzin samochodu w Wiking Serwis wchodzi między innymi:

pomiar grubości powłoki lakierniczej

kontrola elementów karoserii

ocena stanu wizualnego

kontrola zużycia wnętrza pojazdu

diagnostyka komputerowa samochodu

kontrola zużycia elementów mechanicznych

kontrola układów elektronicznych w pojeździe

jazda testowa i wydanie opinii naszych ekspertów

Nasza oferta pozwala w szczegółowy i rzetelny sposób zapoznać się ze stanem faktycznym danego pojazdu marki Volvo, który pozwoli zadecydować o ewentualnym kupnie wymarzonego samochodu. Dzięki profesjonalnemu i nowoczesnemu zapleczu serwisowemu, jakie oferuje nasz warsztat samochodowy,  masz pewność, że kupujesz samochód godny zaufania, który nadaje się do w pełni bezpiecznego użytku. 

Doświadczenie serwisantów pozwala na dokonanie oględzin auta przed zakupem niezależnie od jego modelu – specjalizujemy się w serwisowaniu zarówno aut nowych oraz tych nieco bardziej znanych, które przemierzają drogi od dłuższego czasu. Dodatkowo opierając się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych świadczymy usługi na poziomie ASO.