Mechanika samochodowa

Wieloletnia działalność naszego niezależnego serwisu samochodowego Volvo pozwoliła zdobyć cenne doświadczenie związane ze znajomością budowy każdego modelu tej marki – zarówno tych nowszych, jak również starszych pojazdów szwedzkiego producenta. Chcąc świadczyć usługi najwyższej jakości, dysponujemy w pełni profesjonalnym zapleczem serwisowym, które spełnia wszelkie normy jakościowe – dzięki temu poziom naszych autonapraw pozostaje na równi z procesem technologicznym stosowanym w ASO. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych pojazdów marki Volvo z Warszawy oraz jej okolic.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego nasz wykwalifikowany personel doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego modelu Volvo. W ten sposób zyskujesz kompleksowy i realny wpływ na usługę realizowaną przez nasz warsztat mechaniczny, zachowując przy tym atrakcyjną cenę oraz najwyższą jakość. Wierzymy, że innowacyjne podejście idące w parze z doświadczeniem spotka się z satysfakcją naszych klientów budując solidną i długotrwałą relację.

Zakres usług mechaniki pojazdowej

Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy cenną wiedzą na temat każdego modelu Volvo, co przekłada się na szybką diagnozę oraz skuteczność usunięcia usterki.

W ramach mechaniki samochodowej oferujemy:

wymianę filtrów i oleju

– wymianę rozrządu

– wymianę układu hamulcowego

– wymianę układu wydechowego

– usunięcie usterki w układzie zawieszenia

– wymianę i serwis opon

– serwis i naprawę układu klimatyzacji

– diagnozowanie usterki oraz naprawę układów elektronicznych

kompleksowy przegląd przedzakupowy

Nieustanny rozwój naszego serwisu pozwala poszerzać pasmo usług, które oferujemy w naszym salonie w Otrębusach, wśród których znajduje się między innymi:

geometria kół, która odpowiada za walory jezdne przekładające się na wysoki komfort jazdy

mechanika pojazdowa, która obejmuje diagnozowanie usterki, jak również standardowe prace serwisowe mające na celu zapewnić Twojemu samochodowi całkowitą sprawność i bezpieczeństwo płynące z codziennego użytkowania

– wykonywanie przeglądów okresowych, mających na celu wymianę podstawowych części eksploatacyjnych oraz ogólną ocenę stanu technicznego samochodu

Poznaj atuty naszego warsztatu samochodowego

Mechanika pojazdowa świadczona w Wiking Serwis wykorzystuje wiedzę naszych ekspertów, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. W ten sposób wybierając nasz niezależny serwis Volvo zyskujesz korzyści w postaci:

dokładnej i celnej diagnozy

szybkiego terminu realizacji usługi

usługi o niskich cenach

naprawy na najwyższym poziomie

możliwości skorzystania z klimatyzowanego samochodu zastępczego, który zapewnia całkowitą mobilność, podczas gdy Twoim Volvo zajmują się nasi eksperci

Oferujemy usługi zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Dzięki stałej współpracy zapewniamy kompleksową opiekę serwisową dla całej floty pojazdowej. W ten sposób zyskujesz komfort i dalszą możliwość rozwoju. W celu zachowania najwyższej jakości usług do napraw używamy części sprawdzonych producentów, których produkty cechują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz mechaniki pojazdowej świadczymy usługi związane z regeneracją filtrów dpf oraz diagnostyką komputerów, dzięki której w kilka chwil zmienimy język zegarów oraz panelu konsoli centralnej.

Zaufaj sprawdzonemu serwisowi, dla którego bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest absolutnym priorytetem. Oferujemy atrakcyjne ceny, które w połączeniu z najwyższą jakością na poziomie oferowanym przez ASO Volvo, pozwalają cieszyć się sprawnym samochodem gotowym do każdej podróży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego niezależnego serwisu Volvo i umówienia się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi profesjonalni doradcy skonsultują z Tobą każdą czynność tak, by przez cały czas zachować pełny wgląd w usługę i mieć realny wpływ na jej zakres.